Ocieplamy Życie - Autorzy

Agnieszka Stawiarska

Agnieszka Stawiarska

Kierownik działu doradztwa technicznego ROCKWOOL Polska sp. z.o.o. Bierze udział w ogólnopolskiej inicjatywie Fala Renowacji, która popularyzuje zdrowotne, ekonomiczne, budowlane korzyści z prawidłowej termomodernizacji. Z zespołem doradców pracuje nad rozwojem systemu porad udzielanych klientom w zakresie izolacji budynków. Pomoc ta obejmuje odpowiedzi na pytania i szkolenia praktyczne.

Zobacz moje teksty
jesienna stylizacja sukienka w stylu boho 7

Beata Lipov

Autorka bloga Lawendowy Dom. Codziennie inspiruje tysiące czytelników, pisze, fotografuje, prowadzi warsztaty, a prywatnie mama trzech wspaniałych córek.

Zobacz moje teksty
DamianCzernik

Damian Czernik

mgr inż. Damian Czernik, projektuje instalacje sanitarne dla budynków pasywnych i energooszczędnych, członek Niemieckiego Instytutu Budownictwa Pasywnego w Darmstadt, autor tekstów w tematyce budownictwa i odnawialnych źródeł energii.

Zobacz moje teksty
logo 1

LovingIt

Lovingit jest miejscem, gdzie zainspirujesz się i będziesz chciał tworzyć piękno wokół siebie. Jeśli tak jest to znaczy, że osiągnęłam swój cel.

Zobacz moje teksty
marcinsarna

ewa kalamat

Jest radcą prawnym od 2011 roku. Specjalizuje się w kompleksowej obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych, w szczególności świadcząc pomoc prawną dla producentów maszyn i urządzeń, przedsiębiorców funkcjonujących w branży usługowej i w sektorze energetycznym. Ma wieloletnie doświadczenie jako członek rady nadzorczej jednej z warszawskich spółek akcyjnych. Jego domeną jest negocjowanie umów, reprezentowanie Klientów w postępowaniach cywilnych (w tym całościowe prowadzenie procedur windykacyjnych) oraz rozwiązywanie bieżących problemów prawnych obsługiwanych podmiotów, w tym sporządzanie aktów korporacyjnych i opinii prawnych.

Zobacz moje teksty
Marek Biryt

Marek Biryt

Marek to specjalista jakich mało w majstrowaniu. Jednak najczęściej majstruje w języku polskim, konstruując rozmaite teksty poradnikowe na Ocieplamy Życie. Wie co to znaczy być inwestorem, bo sam nadzorował budowę własnego domu.

Zobacz moje teksty
Mariusz Borowy e1534509919188 1

Mariusz Borowy

Dziennikarz-freelancer, wyprowadził się z miasta, mieszka i pracuje na Podlasiu, gdzie prowadzi wieczny remont chatki z 1927 r. Publikuje w wielu czasopismach i gazetach, m.in. Newsweek, Gazeta Wyborcza, Forbes, Żyjmy dłużej, Podróże. Pasjonat nowoczesnej architektury i technologii. Ostatnio zrealizował swoje marzenie i ukończył najlepszą w Polsce szkołę stolarską w Garbatce Letnisku. W ten sposób spełniło się proroctwo jego wychowawczyni z liceum, o tym, że jak tak dalej pójdzie, to wyląduje w zawodówce. Wylądował, a obecnie planuje przystąpić do egzaminu czeladniczego.

Zobacz moje teksty
monika hyjek

Monika Hyjek

Menedżer ds. Bezpieczeństwa Pożarowego w ROCKWOOL Polska. Magister inżynier budownictwa. Ekspertka zajmująca się bezpieczeństwem pożarowym zarówno materiałów budowlanych jak i całych budynków. Członkini organizacji technicznych, w tym stowarzyszeń SITP, NIzO i MIWO. Autorka licznych artykułów i wytycznych technicznych, m.in „Bezpieczeństwo pożarowe dachów ” i „Bezpieczeństwo pożarowe ścian i fasad” Stowarzyszenia DAFA.

Zobacz moje teksty
Zdjecie Piotr Pawlak

Piotr Pawlak

Kierownik działu zarządzania produktowego ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. Specjalista w zakresie budownictwa ogólnego i efektywności energetycznej. Od ponad 20 lat związany z branżą izolacji w budownictwie, obecnie na co dzień zajmujący się tworzeniem nowych rozwiązań produktowych z wełny skalnej ROCKWOOL.

Zobacz moje teksty
Katarzyna Szostakowska

Katarzyna Szostakowska

Założycielka studia projektowego Kate&Co i bloga PoliszDesign by Kate&Co. Wie, że w projektowaniu wnętrz najważniejsze jest spełnienie oczekiwań klienta o wymarzonej przestrzeni. Zaangażowanie w projektowanie wnętrz przekłada szybko na efekty swojej pracy, którą kocha i jest to miłość odwzajemniona. Żaden styl wnętrzarski nie dyktuje jej twórczości, bo potrafi sprawnie je łączyć i wydobywać to, co najcenniejsze. Na co dzień szuka rozwiązań mogących sprostać oczekiwaniom, ale również miło zaskakiwać kreatywnymi rozwiązaniami.

Zobacz moje teksty