Ocieplamy Życie - Autorzy

Ocieplamy Życie - Beata Lipov

Beata Lipov

Autorka bloga Lawendowy Dom. Codziennie inspiruje tysiące czytelników, pisze, fotografuje, prowadzi warsztaty, a prywatnie mama trzech wspaniałych córek.

Zobacz moje teksty

Damian Czernik

Projektant instalacji sanitarnych, certyfikator budynków w standardzie energooszczędnym, autor bloga Okiem inżyniera.

Zobacz moje teksty

Karolina Michalkiewicz

Na co dzień jestem pełnoetatowym architektem wnętrz. Na szczęście mój zawód nie jest przypadkiem tylko wynikiem moich zainteresowań i miłości do aranżowania pięknych i funkcjonalnych wnętrz. Wciąż zgłębiam moją wiedzę o designie i sztuce, którą z przyjemnością dzielę się na moim blogu - http://kmwewnetrzu.pl.

Zobacz moje teksty

LovingIt

Lovingit jest miejscem, gdzie zainspirujesz się i będziesz chciał tworzyć piękno wokół siebie. Jeśli tak jest to znaczy, że osiągnęłam swój cel.

Zobacz moje teksty
Marek Biryt

Marek Biryt

Marek to specjalista jakich mało w majstrowaniu. Jednak najczęściej majstruje w języku polskim, konstruując rozmaite teksty poradnikowe na Ocieplamy Życie. Wie co to znaczy być inwestorem, bo sam nadzorował budowę własnego domu.

Zobacz moje teksty

Mariusz Borowy

Mariusz Borowy, dziennikarz-freelancer, wyprowadził się z miasta, mieszka i pracuje na Podlasiu, gdzie prowadzi wieczny remont chatki z 1927r. Publikuje w wielu czasopismach i gazetach, m.in. Newsweek, Gazeta Wyborcza, Fakt za Miastem, Żyjmy dłużej, Podróże. Pasjonat nowoczesnej architektury i technologii. W wolnym czasie podróżuje po świecie, uwielbia odkrywać go razem ze swoją dziewięcioletnią córką Agatką. 

Zobacz moje teksty